II Koncert Noworoczny

14 miniJuż po raz drugi odbył się w naszej szkole  Koncert Noworoczny, czyli wspólne kolędowanie. Grupa uzdolnionych muzycznie uczniów zagrała znane polskie kolędy. Nasi szkolni wirtuozi to: Hania Kwoka kl.7 (flet), Melania Kotarba kl.6 (klarnet), Kacper Górnisiewicz kl.7 (saxhorn), Łucja Kotarba kl.2 (skrzypce), Amelia Burda kl.3 (gitara).

Głośne i chóralne śpiewanie kolęd oraz gromkie oklaski na koniec świadczą tylko o jednym: koncert bardzo się wszystkim podobał:-)

K. Olbinska  

Jasełka 2017

ja5 miniTuż przed świętami Bożego Narodzenia uczniowie klas 3-7 pod kierunkiem
p. Mirosławy Bobołowicz, i p. Iwony Puch-Pirożkow zaprezentowali przedstawienie "Jasełka z gwiazdami", na podstawie scenariusza  p. Marcina Kobierskiego. Występ bardzo się spodobał zgromadzonej na sali gimnastycznej publiczności. Podziękowania należą się rodzicom, którzy pomogli stworzyć dekorację sali, a także pani Małgorzacie Dorosiewicz, która przygotowała taniec dworek. 
Dyrektor Bukowska - Kosek podziękowała rodzicom za pracę na rzecz szkoły, wręczając im pamiątkowe tabliczki - Przyjaciel Szkoły.
Zdjęcia w Galerii

I. Puch - Pirożkow

Szlachetna Paczka 2017

szlp1 mini szlp2 mini szlp3 mini szlp4 mini Od kilku lat społeczność naszej szkoły przygotowuje Szlachetną Paczkę dla wybranej rodziny. W tym roku była to rodzina składająca się z 5 osób, w tym z niepełnosprawnego chłopca, który mimo swych trudności sam angażuje się w pomoc innym. Paczkę przygotowywało ok. 100 osób (uczniowie, rodzice, nauczyciele) przynosząc potrzebne produkty, które  były najbardziej potrzebne, wśród nich żywność, produkty chemiczne, ale też ubrania, zabawki, pościel, ręczniki, talerze. Kilkunastu uczniów z klas 5-7 pomagało zapakować zebrane produkty, udało się zrobić 26 paczek,które do magazynu w Skawinie pomógł zawieźć p. Marek Tylek z synem Bartkiem. Serdecznie dziękuję wszystkim ofiarodawcom za pomoc dla potrzebującej rodziny.

Iwona Puch-Pirożkow


Święto Misia 2017

dm1 miniJak co roku w listopadzie klasy 0-3 obchodziły Międzynarodowy Dzień Misia. Dzieci zapoznały się z historią tego święta, przedstawiły swoje misie oraz obejrzały bajkę o "Misiu Kudłatku". Następnie tańczyły "Gumisiowy taniec" i własnoręcznie zrobiły misiowe talerzyki. Na koniec było słodkie zadanie. Każdy musiał samodzielnie przygotować smakowite "misiowe kanapki" :)

M. Strońska

Noc Filmowa 2017

nf1m nf2m 26 uczniów z klas 4-7 pod opieką p. Elżbiety Krawczyk
i p. Iwony Puch-Pirożkow wzięło udział w Nocy filmowej, która miała miejsce 1/2 grudnia 2017 r. Na początku wszyscy spotkali się przy stole, aby wspólnie zjeść kolację, po czym udali się na seans filmowy. Udało się obejrzeć 1,5 filmu, gdyż uczestników zmorzył sen. 

I. Puch - Pirożkow

Andrzejki 2017

andrzejki28 listopada 2017 r. Samorząd Szkolny zorganizował wróżby andrzejkowe. Uczniowie poszczególnych klas mieli okazję zapoznać się z tradycją wieczoru andrzejkowego oraz wziąć udział w zabawie z wróżbami. Podczas spotkania było bardzo przyjemnie i wesoło.

M. Strońska